Alay Belediyesine Şoför Alım İlanı

0

İşkur’da yayımlanan ilana göre: Alay Belediyesinde çalışmak üzere 1 Şoför- İtfaiye Aracı, 2 Şoför-Yük Taşıma ve 1 Kepçe Operatörü olmak üzere 4 kişi alınacaktır. Yaş sınırlaması olmaksızın, aşağıda belirtilen ehliyetlere sahip ve en az ilköğretim mezunu olan herkes başvuru yapabilir.

İşkur Mavi Logo

Türkiye İş Kurumu

NİĞDE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

ALAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI

     1. MESLEK BİLGİLERİ:

MESLEK                               :   Şoför-İtfaiye Aracı (1 Kişi – Kurstan öğrenilmelidir. – En az ilköğretim mezunu olunmalıdır. – E sınıfı sürücü ehliyeti en az 3 yıldır sahip olmak.)

Şoför-Yük Taşıma (2 Kişi – Kurstan öğrenilmelidir. – En az ilköğretim mezunu olunmalıdır. – E sınıfı sürücü ehliyeti en az 3 yıldır sahip olmak.)

Kepçe Operatörü (1 Kişi – Kurstan öğrenilmelidir. – En az ilköğretim mezunu olunmalıdır. – E ve G sınıfı sürücü ehliyetlerine en az 2 yıldır sahip olmak.)

DENEYİM                             :  Başvuru şartlarında, adayların ne kadar deneyim sahibi olmaları gerektiği belirtilmemiştir.

ÖĞRENME TÜRÜ                  :   Yukarıda belirtilen ehliyetlere sahibi olmak.

     2. BAŞVURU BİLGİLERİ:

ÇALIŞMA ŞEKLİ                  :   Daimi / Tam Süreli

SON BAŞVURU TARİHİ      :   19.01.2017

İŞVEREN STATÜSÜ             :   Kamu

ALINACAK KİŞİ SAYISI     :   Toplam 4 Kişi

     3. ÖĞRENİM ve KİŞİSEL BİLGİLER:

ÖĞRENİM                            :   En az İlköğretim olunmalıdır.

CİNSİYET                            :   Kadın – Erkek

YAŞ                                      :  Yaş sınırlaması yoktur.

İşkur kamu ve özel sektör ilanları

     4. İŞ TANIMI VE GENEL ŞARTLAR:

İŞ TANIMI                         : TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE : **** TALEPTE BELİRTİLEN MESLEKTE 2(İKİ) ve 3(ÜÇ) YIL DENEYİMLİ OLDUĞUNU GÖSTERİR SGK HİZMET DÖKÜMÜ VE ÇALIŞILAN İŞYERİNDEN (KAMU VEYA ÖZEL SEKTÖR İŞYERİ) ALINAN İLGİLİ MESLEKTE ÇALIŞILDIĞINA DAİR YAZININ KURA TARİHİNDEN ÖNCE TALEBİ VEREN ALAY BELEDİYE BAŞKANLIĞINA İBRAZ EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. ***Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır.. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

SOSYAL OLANAKLAR        :    Yemek olarak belirtilmiştir.

     5. KURA BİLGİLERİ:

KURA YERİ                         :   ALAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI

KURA TARİH VE SAATİ     :   30.01.2017 – 10:00 – 11:00

     6. ÇALIŞMA ADRESİ BİLGİSİ:

ÇALIŞMA ADRESİ              :   ALAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI ALAY KASABASI
51100 NİĞDE MERKEZ
NİĞDE / TÜRKİYE

TERCİH EDİLEN İKAMET   :   

İRTİBAT BİLGİLERİ           :   –

İlanla ilgili sorularınız için TIKLAYINIZ. 

PAYLAŞ

CEVAP VER