Halk Bankası Sınav Sorularının Tamamı TY Forumda Konuşuldu

0

2016 YILI HALK BANKASI SINAVI

TY FORUMDA KONUŞULANLAR

KPSS 2016 sonrası A kadro kurum sınavlarının oldukça az olduğu bir dönemde, Halk Bankasının 475 kişilik Uzman Yardımcısı , 40 kişilik İç Kontrolör Yardımcısı ve 25 kişilik Müfettiş Yardımcısı olmak üzere 540 kişilik sınav ilanına çıkması, kadro bekleyen birçok arkadaşımızın geleceğe dair umutlarını yeşertmişti.

Bu ilanlara ait giriş sınavının yazılı aşaması: 5 Kasım 2016 Cumartesi günü İstanbul-Anadolu, İstanbul-Avrupa, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Antalya, Gaziantep, Erzurum, Trabzon, Samsun ve Kayseri olmak üzere (12) farklı merkezde iki oturum şeklinde gerçekleştirildi.

Sınav sorularının açıklanmayacağı bilindiğinden forumda arkadaşlarımızın hatırında kalan soruların tartışılması adına link açılmıştı.  Forumda yer alan bazı arkadaşlarımız bu konuda büyük bir özveri göstererek sınavda yer alan soru ve cevapların neredeyse hepsini postun altında paylaşarak bir çok kişinin aklında kalmayan soruların ortaya çıkmasını sağladılar. @paretosef @edibudu ve @nickname takma isimli arkadaşlarımıza soruların neredeyse hepsini paylaşabilmek için gösterdikleri çaba dolayısıyla TY ailesi olarak teşekkür ederiz.

 

CEVAP VER