İki Belediye 14 Personel Alacak

0

Niğde Alay Belediyesi 4 kişi ve Gümüşhane Arzular Belediyesi 10 kişi olmak üzere, iki belediye 14 kişilik personel alacaktır.

İşkur web sitesi üzerinden başvuru yapılabilecektir.

İşkur’da yayımlanan ilana göre: Alay Belediyesinde çalışmak üzere 1 Şoför- İtfaiye Aracı, 2 Şoför-Yük Taşıma ve 1 Kepçe Operatörü olmak üzere 4 kişi alınacaktır. Yaş sınırlaması olmaksızın,gerekli sürücü ehliyetine sahip ve en az ilköğretim mezunu olan bütün adaylar başvuru yapabilir

İşkur’da yayımlanan ilana göre: Arzular Belediye Başkanlığında çalışmak üzere 3 Büro Memuru ve 1 Makam Şoförü alınacaktır. Bu ilanlarda yaş sınırlaması olmaksızın, en az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilirler. Ayrıca aynı belediyede çalışmak üzere 1 Kamyon şoförü ve 5 İnşaat Kalfası olma üzere 6 personel alınacaktır. Bu ilanda da yaş sınırlaması olmaksızın, gerekli belgelere sahip olan  adaylar başvuru yapabilecektir.

Tercihini Yap Hakkında : Yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz sitemizde insanların kamu ve özel sektör mesleklerine yönelirken doğru tercihte bulunmaları, mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmadan çalışma hayatına başlamamaları ve mesleklerle ilgili ön başvuru sırasında karşılaştıkları sorunları gidermek adına çalışmalar yapıyoruz. Aşağıda yer alan link üzerinden, bu meslekle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Unutmadan, her şeye ve herkese rağmen Tercihini Yap!‘mak senin elinde.

Alay Belediyesine şoför alım ilanı için TIKLAYINIZ.

Arzular Belediyesi 6 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ.

Arzular Belediyesi şoför alım ilanı için TIKLAYINIZ.

Arzular Belediyesi Büro Memuru alım ilanı için TIKLAYINIZ.

İlanlarla ilgili sorularınız için TIKLAYINIZ. 

CEVAP VER