İzmir’de 5 Gıda Teknikeri Alım İlanı

0

İşkur’da yayımlanan ilana göre: izmir’de Farmeks Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinde çalışmak üzere 5 gıda teknikeri alınacaktır. Kadınlarda 18 ile 40 yaşları arasında olan, erkeklerde ise yaş sınırlaması olmaksızın ve meslekle ilgili bölüm veya bölümlerden önlisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilir.

İşkur Mavi Logo

Türkiye İş Kurumu

KARABAĞLAR HİZMET MERKEZİ

FARMEKS TARIM ÜRÜN.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

     1. MESLEK BİLGİLERİ:

MESLEK                               :   Gıda Teknikeri

DENEYİM                             :  Başvuru şartlarında, adayların herhangi bir iş deneyimi olması gerektiği belirtilmemiştir.

ÖĞRENME TÜRÜ                 :   Adayın mesleğe kabul edildikten sonra işi yaparak öğrenmesi istenmektedir.

     2. BAŞVURU BİLGİLERİ:

ÇALIŞMA ŞEKLİ                 :   Daimi / Tam Süreli

SON BAŞVURU TARİHİ      :   03.02.2017

İŞVEREN STATÜSÜ            :   Özel

ALINACAK KİŞİ SAYISI     :   5 Kişi

     3. ÖĞRENİM ve KİŞİSEL BİLGİLER:

ÖĞRENİM                            :   En az Önlisans mezunu olmak.

CİNSİYET                            :   Kadın – Erkek

YAŞ                                     :  18-40   Yok.

İşkur kamu ve özel sektör ilanları

     4. İŞ TANIMI VE GENEL ŞARTLAR:

İŞ TANIMI                          :   FİRMAMIZA İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA GIDA TEKNİKERİ ALINACAKTIR. İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMININ ŞARTLARI GEREĞİ,KİŞİLERİN SON 3 AY SGK’LI OLMAMALARI YA DA DAHA ÖNCE SGK GİRİŞLERİNİN OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.(İMD: H. SALMANOĞLU)

SOSYAL OLANAKLAR        :    Görüşme esnasında belirtilecektir. Maaş, mesaiye kalınması durumunda mesai ücreti (saat başı konuşulmasında yarar vardır.), geliş-gidiş güzergahı için servisin mevcut olup olmadığı ve öğle arası yemeklerinin şirket tarafından karşılanıp karşılanmadığı durumlarını adayların iş başlangıcında konuşmalarını öneriyoruz. 

     5. ÇALIŞMA ADRESİ BİLGİSİ:

ÇALIŞMA ADRESİ              :   EGE SERBEST.BÖLGE. MÜMTAZ SOK. NO: 16
GAZİEMİR
İZMİR / TÜRKİYE

TERCİH EDİLEN İKAMET   :   GAZİEMİRKARABAĞLAR 

İRTİBAT BİLGİLERİ           :   GİZEM KIRLI : 0232 220 10 05. Firmanın çalışma adresi telefon numaralarına resmi web sitesinden ulaşılabilir.

Tercihini Yap Hakkında : Yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz sitemizde insanların kamu ve özel sektör mesleklerine yönelirken doğru tercihte bulunmaları, mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmadan çalışma hayatına başlamamaları ve mesleklerle ilgili ön başvuru sırasında karşılaştıkları sorunları gidermek adına çalışmalar yapıyoruz. Aşağıda yer alan link üzerinden, bu meslekle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Unutmadan, her şeye ve herkese rağmen Tercihini Yap!‘mak senin elinde.

İlanla ilgili sorularınız için TIKLAYINIZ. 

PAYLAŞ

CEVAP VER