KPSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

0
Sonuçlar açıklandı
Sonuçlar açıklandı

KPSS 2016/2 sonuçları açıklandı. Merkezi yerleştirme sonuçları açıklandı. Merkezi atama ÖSYM tarafından açıklandı… KPSS-2016/2 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme için tercihlerini yapan adayların, yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Bir kamu kurum veya kuruluşuna ataması gerçekleşen adayların hangi süreçlerle karşılaşacaklarını forumda konuşuruz.

2016/2 Tercih Kılavuzu yayımlandığı ve kadrolar öğrenildiği andan itibaren 21 aralık – 30 aralık tarihleri arasında 30 adet tercih işlemini, TC kimlik numarası ve aday işlemleri şifresi ile AİS’te yaparak ÖSYM’ye ulaştıran milyonlarca adayın beklediği sonuç: ÖSYM duyurusu ile açıklandı. Aşağıda bu duyuruya ve sonuç linkine ulaşabilirsiniz

KPSS: Kamu Personel Seçme Sınavı

DUYURU
(9 Ocak 2017)

Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 2. Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2016/2): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

KPSS-2016/2 Tercih Kılavuzunda yer alan Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 2. yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.  Yerleştirme sonuçları, 9 Ocak 2017 tarihinde saat 18:05’den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek’te sunulmuştur.

Adaylara saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI


KPSS-2016/2 Yerleştirme Sonuçları

KPSS-2016/2 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

Tercihini Yap Hakkında : Yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz sitemizde insanların kamu ve özel sektör mesleklerine yönelirken doğru tercihte bulunmaları, mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmadan çalışma hayatına başlamamaları ve mesleklerle ilgili ön başvuru sırasında karşılaştıkları sorunları gidermek adına çalışmalar yapıyoruz. Aşağıda yer alan link üzerinden, bu meslekle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Unutmadan, her şeye ve herkese rağmen Tercihini Yap!‘mak senin elinde.

Bundan sonraki süreç hakkında sorularınız için TIKLAYINIZ.

CEVAP VER