Manisa Öğretmen Evine Temizlik Görevlisi Alım İlanı

0

İşkur’da yayımlanan ilana göre: Manisa Öğretmen evinde çalışmak üzere 1 Temizlik Görevlisi alınacaktır. Yaş sınırlaması olmaksızın, iki yıllık tecrübeye sahip okuryazar olan herkes başvuru yapabilir.

İşkur Mavi Logo

Türkiye İş Kurumu

MANİSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

MANİSA ÖĞRETMEN EVİ MÜDÜRLÜĞÜ

     1. MESLEK BİLGİLERİ:

MESLEK                               :   Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

DENEYİM                             :  Başvuru şartlarında, adayların herhangi İKİ YIL deneyimi olması gerektiği belirtilmemiştir.

ÖĞRENME TÜRÜ                  :   Adaylar mesleğe kabul edilirken pratik ile öğrenmiş olmalıdır.

     2. BAŞVURU BİLGİLERİ:

ÇALIŞMA ŞEKLİ                  :   Daimi / Deneme Süreli

SON BAŞVURU TARİHİ      :   19.01.2017

İŞVEREN STATÜSÜ             :   Kamu

ALINACAK KİŞİ SAYISI     :   1 Kişi

     3. ÖĞRENİM ve KİŞİSEL BİLGİLER:

ÖĞRENİM                            :   En az Okuryazar olunmalıdır.

CİNSİYET                            :   Kadın – Erkek

YAŞ                                      :  Yaş sınırlaması yoktur.

İşkur kamu ve özel sektör ilanları

     4. İŞ TANIMI VE GENEL ŞARTLAR:

İŞ TANIMI                         :   TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: GENEL ŞARTLAR: Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dâhil edilecektir. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda aşağıda belirtilen yer ve tarihte kura çekimi yapılacaktır. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. ÖZEL ŞARTLAR: Son Başvuru Tarihi: 19/01/2017 Belge Teslim Tarihi: 20/01/2017 Belge Teslim Yeri: Manisa Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü (Elden veya İadeli taahhütlü posta yolu ile) *Posta yolu ile gönderimlerde teslimatta oluşabilecek gecikmelerden kurumumuz sorumlu değildir. Kura Tarihi ve Yeri: 27/01/2017 Saat: 12:00 – Manisa 2. Noterliği (Vakıf İşhanı Kat: l Şehzadeler – MANİSA) Mülakat Sınavı Tarihi: 07/02/2017 AÇIKLAMALAR: Başvuran adaylardan başvurduğu pozisyona ait en az 2 (iki) yıllık iş deneyimi istenecek olup istenen belgeyi teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır. 1. Alınacak personel devlet memuru olmayıp sözleşmeli işçi statüsünde çalışacaktır. Mevcut yasalar dâhilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir. 2. Alınacak personele asgari ücret ödenecek olup 2 aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır. 3. Personelin çalışma saatleri vardiya sistemine göre ayrım yapılmaksızın idaremizce belirlenmektedir. 4. Personeller ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilecektir. 5. Personeller birimle ilgili tüm maddi konuları 1. Derecede takip etmekle ve kişisel kusurlardan doğabilecek zararları tazmin etmekle yükümlüdür.

SOSYAL OLANAKLAR        :    Yemek olarak belirtilmiştir.

     5. KURA BİLGİLERİ:

KURA YERİ                         :   Manisa 2. Noterliği (Vakıf İşhanı Kat: l Şehzadeler – MANİSA)

KURA TARİH VE SAATİ     :   27.01.2017 – 12:00 – 13:00

     6. ÇALIŞMA ADRESİ BİLGİSİ:

ÇALIŞMA ADRESİ              :   PEKER MAH. 1713 SK. NO:92
45150 MANİSA MERKEZ
MANİSA / TÜRKİYE

TERCİH EDİLEN İKAMET   :   

İRTİBAT BİLGİLERİ           :   0236 231 18 43. 

İlanla ilgili sorularınız için TIKLAYINIZ. 

PAYLAŞ

CEVAP VER