Teiaş 111 Teknisyen Alacak

0
teiaş 111 teknisyen alımına ilişkin olarak düzenlenmiştir.

TEİAŞ TEKNİSYEN KADROLARI

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğünün Taşra Teşkilatında daimi işçi kadrolarında istihdam edilmek üzere Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Alınacak. İlan metnine göre: Lise ve dengi okullardan aşağıda belirtilen bölümlerden mezun olmaları durumunda başvuru yapabilecek.

Teiaş Genel Müdürülüğünce yapılan açıklamada hem elektrik hem de elektronik teknisyeni alınacağı duyuruldu.

TEİAŞ TARAFINDAN YAPILAN DUYURU

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 98 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik – Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü – Yüksek Gerilim Sistemleri – Endüstriyel Bakım Onarım mezunu) ve 13 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik -Haberleşme Sistemleri – Otomasyon Sistemleri mezunu) olmak üzere toplam 111 Teknisyen alınacaktır.

Başvuru yapmak isteyenlerin İşkur web sayfasında 16.01.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Tercihini Yap Hakkında : Yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz sitemizde insanların kamu ve özel sektör mesleklerine yönelirken doğru tercihte bulunmaları, mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmadan çalışma hayatına başlamamaları ve mesleklerle ilgili ön başvuru sırasında karşılaştıkları sorunları gidermek adına çalışmalar yapıyoruz. Aşağıda yer alan link üzerinden, bu meslekle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Unutmadan, her şeye ve herkese rağmen Tercihini Yap!‘mak senin elinde.

İlana ilişkin metni görebilmek için: TIKLAYINIZ.

İlanla ilgili sorularınız için: TIKLAYINIZ.

CEVAP VER