Tokat Belediyesi Makam Şoförü Alım İlanı

0

İşkur’da yayımlanan ilana göre: Tokat Belediyesinde çalışmak üzere 1 makam şoförü alınacaktır. En az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilir.

İşkur Mavi Logo

Türkiye İş Kurumu

TOKAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

TOKAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI (İŞLEM YAPILAN DOSYA)

     1. MESLEK BİLGİLERİ:

MESLEK                               :   Makam Şoförü  – (B sınıfı sürücü ehliyeti 12 yıldır mevcut olmalıdır.)

DENEYİM                             :  Başvuru şartlarında, adayların 3 yıllık deneyimi olması gerektiği belirtilmemiştir.

ÖĞRENME TÜRÜ                 :   Adayın mesleğe kabul edildikten sonra kurs yoluyla işi yaparak öğrenmesi istenmektedir.

     2. BAŞVURU BİLGİLERİ:

ÇALIŞMA ŞEKLİ                 :   Daimi / Tam Süreli

SON BAŞVURU TARİHİ      :   18.01.2017

İŞVEREN STATÜSÜ            :   Kamu

ALINACAK KİŞİ SAYISI    :   1 Kişi

     3. ÖĞRENİM ve KİŞİSEL BİLGİLER:

ÖĞRENİM                            :   En az İlköğretim mezunu olmak.

CİNSİYET                            :   Erkek ve Kadın olabilir.

YAŞ                                     :   –

İşkur kamu ve özel sektör ilanları

     4. İŞ TANIMI VE GENEL ŞARTLAR:

İŞ TANIMI                          :   TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren tokat belediyesine 10/150 sayılı gereği 25 ocak 2017 saat 17:00’ye Tokat belediyesi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne ibraz etmek zorundadır. teslimi istenen evraklar, ilköğretim diploması, hafif vasıta ileri sürüş temel eğitim sertifikası, profesyonel sürüş eğitim teknikleri sertifikası, asgari 3 yıl makam şoförlüğü yaptığını resmi kurumlardan vb. kurum kuruluşlardan belgelendirme belge teslimi yapılması hususu ile ilgili ayrıca bir tebliğat yapılmayacaktır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı, SMS vb. iletişim araçları ile bildirilecektir. Kura çekim yeri 27.01.2017 tarih saat 9,30 tokat 5. noterinde yapılacaktır.

SOSYAL OLANAKLAR        :    –

     5.KURA BİLGİLERİ:

KURA YERİ                       :   Tokat 5.noteri

KURA TARİHİ VE SAATİ    :   27.01.2017 – 09:00 – 10:00

     6. ÇALIŞMA ADRESİ BİLGİSİ:

ÇALIŞMA ADRESİ              :   CUMHURİYET MEYDANI TOKAT BELEDİYESİ /
TOKAT MERKEZ
TOKAT / TÜRKİYE

TERCİH EDİLEN İKAMET   :   

İRTİBAT BİLGİLERİ           :   Hüseyin Kepenek – Personel müdürü – 2142220. – personel@tokat.bel.tr. Firmanın çalışma adresi telefon numaralarına resmi web sitesinden ulaşılabilir.

Tercihini Yap Hakkında : Yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz sitemizde insanların kamu ve özel sektör mesleklerine yönelirken doğru tercihte bulunmaları, mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmadan çalışma hayatına başlamamaları ve mesleklerle ilgili ön başvuru sırasında karşılaştıkları sorunları gidermek adına çalışmalar yapıyoruz. Aşağıda yer alan link üzerinden, bu meslekle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Unutmadan, her şeye ve herkese rağmen Tercihini Yap!‘mak senin elinde.

İlanla ilgili sorularınız için TIKLAYINIZ. 

CEVAP VER