Çankırı Yaylakent Belediyesi İşçi Alım İlanı

0

İşkur’da yayımlanan ilana göre: Yaylakent Belediye Başkanlığında çalışmak üzere 1 Temizlik görevlisi ve 1 Şoför olmak üzere 2 işçi alınacaktır. En az İlköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilir.

İşkur Mavi Logo

Türkiye İş Kurumu

ÇANKIRI ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

YAYLAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI

     1. MESLEK BİLGİLERİ:

MESLEK                               :   Temizlik Görevlisi (1 Kişi – En az ilköğretim mezunu olmak. – ÖNEMLİ NOTLAR: 1- ADAYLAR MEB ONAYLI KAT HİZMETLERİ SERTİFAKASI SAHİBİ OLMAK 2- BAŞVURAN ADAYLARIN EN GEÇ 01.02.2017 TARİHİNE KADAR GEREKLİ BELGELERİ İLE BİRLİKTE YAYLAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA BİZZAT MÜRACAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. EVRAKLARINI TESLİM ETMEYEN ADAYLAR KURAYA KATILAMAYACAKTIR. EVRAK TESLİMİNDEN SONRA EVRAKLARI KABUL EDİLEN KİŞİLER 08.02.2017 TARİHİNDE SAAT 10.00’DA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR. KURA DA İSMİ ÇIKAN ADAYLARA UYGULAMA SINAV VE MÜLAKAT YAPILACAKTIR.)

Şoför (Yolcu Taşıma) (1 Kişi – En az İlköğretim mezunu olmak. – E sınıfı sürücü ehliyetine sahip – ÖNEMLİ NOTLAR: 1- BAŞVURAN ADAYLARIN EN GEÇ 01.02.2017 TARİHİNE KADAR GEREKLİ BELGELERİ İLE BİRLİKTE YAYLAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA BİZZAT MÜRACAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. EVRAKLARINI TESLİM ETMEYEN ADAYLAR KURAYA KATILAMAYACAKTIR. EVRAK TESLİMİNDEN SONRA EVRAKLARI KABUL EDİLEN KİŞİLER 07.02.2017 TARİHİNDE SAAT 10.00’DA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR. KURADA İSMİ ÇIKAN ADAYLARA UYGULAMA SINAV VE MÜLAKAT YAPILACAKTIR.)

DENEYİM                             :  Başvuru şartlarında, adayların herhangi bir iş deneyimi olması gerektiği belirtilmemiştir.

ÖĞRENME TÜRÜ                 :   Adayın mesleğe kabul edilirken gerekli belgeleri almış olması yeterlidir.)

     2. BAŞVURU BİLGİLERİ:

ÇALIŞMA ŞEKLİ                 :   Daimi / Tam Süreli

SON BAŞVURU TARİHİ      :   20.01.2017

İŞVEREN STATÜSÜ            :   Kamu

ALINACAK KİŞİ SAYISI    :   2 Kişi

     3. ÖĞRENİM ve KİŞİSEL BİLGİLER:

ÖĞRENİM                            :   En az İlköğretim mezunu olmak.

CİNSİYET                            :   Kadın veya Erkek

YAŞ                                     :   Yaş sınırlaması yoktur.

İşkur kamu ve özel sektör ilanları

     4. İŞ TANIMI VE GENEL ŞARTLAR:

İŞ TANIMI                          :   Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için nihai liste işverene gönderilir. – Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

SOSYAL OLANAKLAR        :   SENDİKA HAKKI YOKTUR ÜCRET:ASGARİ ÜCRET

     5. KURA BİLGİLERİ:

KURA YERİ                         :   YAYLAKENT BELEDİYE BAŞKANLIĞI ORTA/ÇANKIRI

KURA TARİHİ VE SAATİ   :   08.02.2017 – 10:00-11:00

     5. ÇALIŞMA ADRESİ BİLGİSİ:

ÇALIŞMA ADRESİ              :   YAYLAKENT BELDESİ /
18830 ORTA
ÇANKIRI / TÜRKİYE

TERCİH EDİLEN İKAMET   :   TUZLA

İRTİBAT BİLGİLERİ           :   BELEDİYE BAŞKANI – KADİR DEDE  

Tercihini Yap Hakkında : Yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz sitemizde insanların kamu ve özel sektör mesleklerine yönelirken doğru tercihte bulunmaları, mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmadan çalışma hayatına başlamamaları ve mesleklerle ilgili ön başvuru sırasında karşılaştıkları sorunları gidermek adına çalışmalar yapıyoruz. Aşağıda yer alan link üzerinden, bu meslekle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Unutmadan, her şeye ve herkese rağmen Tercihini Yap!‘mak senin elinde.

İlanla ilgili sorularınız için TIKLAYINIZ. 

CEVAP VER