Yozgat Sulama Birliğine Ön Muhasebeci Alım İlanı

0

İşkur’da yayımlanan ilana göre: Yozgat Musabeyli ve Çevre Köyleri Sulama Birliğine 1 Ön Muhasebeci alınacaktır. En az lise ve dengi okulların Muhasebe mezunu olan adaylar başvuru yapabilir.

İşkur Mavi Logo

Türkiye İş Kurumu

YOZGAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

MUSABEYLİ VE ÇEVRE KÖYLERİ SULAMA BİRLİĞİ

     1. MESLEK BİLGİLERİ:

MESLEK                               :   Ön Muhasebeci

DENEYİM                             :  Başvuru şartlarında, adayların herhangi 6 yıllık bir deneyime sahip olmaları gerektiği belirtilmiştir.

ÖĞRENME TÜRÜ                 :   Adayın mesleğe kabul edilirken ilgili okul ve bölümden mezun olması gerekir.

     2. BAŞVURU BİLGİLERİ:

ÇALIŞMA ŞEKLİ                 :   Daimi / Tam Süreli

SON BAŞVURU TARİHİ      :   20.01.2017

İŞVEREN STATÜSÜ            :   Kamu

ALINACAK KİŞİ SAYISI    :   1 Kişi

     3. ÖĞRENİM ve KİŞİSEL BİLGİLER:

ÖĞRENİM                            :   En az Lise ve dengi okuldan Muhasebe mezunu olmak.

KPSSP94 puanı en az 60 olmalıdır.

Bilgisayar İşletmenliği sertifikası sahip olmalıdır.

MEB onaylı Bilgisayar Operatörlüğü Sertifikasına sahip olmalıdır.

B [Deneyim: 7(Yıl)] sahip olmalıdır.

CİNSİYET                            :   Kadın veya Erkek

YAŞ                                     :   Yaş sınırlaması yoktur.

İşkur kamu ve özel sektör ilanları

     4. İŞ TANIMI VE GENEL ŞARTLAR:

İŞ TANIMI                          :   Ön muhasebeci olarak görev yapacak personelin en az 6 yıl Muhasebe Sorumlusu Olarak çalışmış olması, Birlik Merkezinde kullanılan Tahakkuk esaslı Analitik Bütçe Muhasebe, Katılım Mal Yönetmeliği ve Doğrudan Temin Programı sertifikasına ve Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayar operatörlüğü sertifikalarına sahip olmak gerekmektedir Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

SOSYAL OLANAKLAR        :   –

     5. ÇALIŞMA ADRESİ BİLGİSİ:

ÇALIŞMA ADRESİ              :   Aşağı Nohutlu Mah. 64. Sok. No:2 C Blok
66100 YOZGAT MERKEZ
YOZGAT / TÜRKİYE

TERCİH EDİLEN İKAMET   :   –

İRTİBAT BİLGİLERİ           :   Yaşar DOĞAN – Birlik Başkanı – 0354 217 57 66

Tercihini Yap Hakkında : Yaklaşık 5 ay önce kurduğumuz sitemizde insanların kamu ve özel sektör mesleklerine yönelirken doğru tercihte bulunmaları, mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmadan çalışma hayatına başlamamaları ve mesleklerle ilgili ön başvuru sırasında karşılaştıkları sorunları gidermek adına çalışmalar yapıyoruz. Aşağıda yer alan link üzerinden, bu meslekle ilgili sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Unutmadan, her şeye ve herkese rağmen Tercihini Yap!‘mak senin elinde.

İlanla ilgili sorularınız için TIKLAYINIZ. 

CEVAP VER